Jsme partou, kterou hledáš

Bereme mezi nás do party všechny, kteří se chtějí učit od zkušenějších a posouvat své know-how dál, vědí, co je odpovědnost za odvedenou práci a jsou samostatní. Milujeme výzvy a nic pro nás není překážkou.

Jestli jsi na tom stejně, patříš mezi nás!

Praxe pro učně a studenty

Spolupracujeme se Střední průmyslovou školou a VOŠ v JičíněStřední odbornou školou Turnov. Cennou praxi u nás mohou získat učni v oborech nástrojař, zámečník, obráběč. Studenti maturitních strojírenských oborů si mohou osahat práci s 3D CAD systémy (Catia V5) a získat naše know-how v oboru robotického svařování a vývoje jednoúčelových strojů a zařízení. Po úspěšném absolvování praxe a uzavření studia nabízíme šikovným praktikantům možnost hlavního pracovního poměru na dobu neurčitou.

Zavolej Janě a domluv si schůzku

Podrobnosti o nabízených pracovních příležitostech v našem týmu můžete zjistit u Jany Vondráčkové na těchto kontaktech:

E   jana.vondrackova@mpzmb.cz
T   +420 326 103 018
M  +420 703 674 333

Momentálně máme volné tyto pozice:

Nabízíme atmosféru rodinné firmy. Pro tahouny a lídry je u nás snadné kariérově růst. Stabilní zaměstnání máme i pro ty, kteří jsou platnou součástí úspěšného týmu, ale nemají ambice tým sami řídit.

Naši zaměstnanci využívají nejrůznější výhody - od příspěvků na stravování po odborné a jazykové vzdělávání a účast na velkém množství mimopracovních akcí.

Nebo nám napiš prostřednictvím tohoto formulářePo práci se umíme dobře bavit

V MPZ není místo pro nudu. Rozhodně si nenecháváme ujít žádnou příležitost odměnit se za vynikající pracovní výkony. Zážitky - to je naše!

Jsme schopni a ochotni se sejít i po pracovní době a užít si akce, které si sami plánujeme a organizujeme. Na počasí nezáleží, máme dost nápadů pro jakoukoli roční dobu. Do našich společných akcí nikoho nenutíme, ale všechny kolegy a kolegyně srdečně zveme. Pokud si myslíš, že bys nějaké ty zážitky snesl, je nejednodušší stát se jedním z nás!